19313

Dans

Korzo

Dansclick#27

Koop tickets
21199

Dans

Korzo

Dansclick#27

Koop tickets
  • do 27-11
    20:00
    Theaterzaal
    € 20,50

DansClick is een nationale tour van de spannendste namen in de danswereld. Sinds 2013 krijgen de winnaars van de BNG Bank Dansprijs een DansClick tour. De voorstellingen worden altijd omlijst met videoportretten van de makers en de Après Danse; een informele ontmoeting tussen publiek, makers en dansers op toneel, onder het genot van een gratis drankje. 


 

Constantin Trommlitz | Antibodies

“Antibodies” brengt de rauwe eerlijkheid en realiteit van pijn over. Twee dansers delen hun persoonlijke en lichamelijke relatie met chronische pijn. Soms opgesloten in afzondering, soms zoekend naar zorg en wederzijds begrip. Geïnspireerd door de fysieke klachten in hun onderrug en voet, wordt pijn niet verborgen, maar juist omgezet als een bron van inspiratie en expressie. 

Over Constantin Trommlitz
Zijn werk beweegt zich vrij tussen dans, film en documentaire. Vanuit een persoonlijke zoektocht naar omgaan met fysieke pijn, groeide een praktijk waarin beperking niet langer iets is om te overwinnen, maar een krachtbron wordt. Sinds 2022 is Constantin als huismaker verbonden aan Korzo. Hij werd geselecteerd voor de Internationale Choreografiewedstrijd Hannover (2024) en won de productieprijs van Theater Trier. 

Constantin Trommlitz | Antibodies

Artistieke regie / Choreografie Constantin Trommlitz
Choreografie & uitvoering Constantin Trommlitzi.s.m. Lara Szymanski Canaro
Componist Tom van Wee
Lichtontwerp Sanne Rosbag
Kostuum Evita Rigert
Dramaturg Marc Maris
Coaching Miller de Nobili & Niklaus Bein
Marketing Mitchell-lee van Rooij
Productie Mirjam Zwanenburg
Co-productie K3 Hamburg
Met dank aan Anne Suurendonk, Emma Hanekroot, Johannes Szilvassy

Anne Suurendonk | Emo

Doe niet zo hysterisch, vrouw!!!! 
Identificeer jij je als vrouw? Grote kans dat je bovenstaande zin wel eens naar je hoofd geslingerd hebt gekregen. Zo’n zin doet iets met je, en dus besluiten veel vrouwen hun emoties nogal eens in te slikken, weg te duwen. Precies zulke ‘sociale codes’ onderzoekt choreografe Anne Schuurendonk in haar stuk Emo. Ze tuurt naar een toekomst waarin we die opgelegde codes eindelijk kunnen laten voor wat ze zijn. Normen overboord, oordelen aan de kant en volop voelen en delen. Twee krachtige dansers laten ons zien wat er dan gebeurt. 

Anne Suurendonk | Emo
Taal Language no problem

Ook interessant voor jou

 Alienated
vr 16-01

Alienated

Arnhemse Meisjes
vr 24-10

Arnhemse Meisjes

De Dansers
do 09-04

De Dansers