11118

Theater

Bambie

BAMBIE 2197 - om en nabij planeet Moebius

Koop tickets
  • za 04-11
    20:00
    Theaterzaal
    € 21,50

Mimetheatergroep Bambie laat zich inspireren door de Franse striptekenaar Jean Giraud, samen met poppentheatermaker Servaes Nelissen en celliste Amber Docters van Leeuwen.

De menselijke planeethoppers en de vreemdsoortige aliens worstelen allemaal met suffe, aardse problemen. 

Onder de naam Moebius tekende Giraud psychedelische, soms woordloze sciencefiction over ruimtereizigers op een onduidelijk missie in een onafzienbaar universum. Eigenlijk verkende Moebius de ruimte in zijn eigen hoofd. 
De menselijke planeethoppers en de vreemdsoortige aliens die zij ontmoeten, worstelen dan ook met suffe, aardse problemen. Daar raakt de sciencefiction van Moebius aan het theater van Bambie. Dat gaat altijd over de (fysieke) worsteling met de dagelijkse realiteit waaruit de grootsheid van de verbeelding ontsnapping biedt. En daarin is geen zelfverzonnen planeet te ver.

Na afloop staat er een drankje voor je klaar.

Ook interessant voor jou

Feikes Huis / Studio Figur / Rieks Swarte
do 11-01

Feikes Huis / Studio Figur / Rieks Swarte

Cat Smits & Meike van den Akker
za 24-02

Cat Smits & Meike van den Akker

Circus Treurdier
vr 01-03

Circus Treurdier