-
za 31-0120:00Theaterzaal€ 24,50
De kaartverkoop voor Vrienden start op donderdag 22 mei om 10:00 uur. De reguliere kaartverkoop start op dinsdag 27 mei om 10:00.
Van de allereerste adem tot de laatste zucht: Levenslust vangt een heel bestaan in een episch gedicht dat live op het podium tot leven komt.
Op de klanken van een jazztrombone worden universele levensvragen opgetild, dwarrelen tijdsgeest en wereldbeelden voorbij. Speels en scherpzinnig, lichtvoetig en trefzeker. Want hoe zwaar het leven soms ook is, de hoop blijft, en de drang om verder te gaan klinkt altijd door.
In een intieme setting leun je ontspannen achterover en laat je je meevoeren door de unieke woorden- en beeldentaal van Joke van Leeuwen. Haar poëzie vertelt, observeert en omarmt als een warme jas. Tegelijkertijd zoekt de muziek van Nabou Claerhout een voortdurende dialoog met de woorden, soms een speelse echo, soms een onverwachte tegenstem, soms een stuwende kracht die de taal verder draagt.
Na afloop staat er een drankje klaar.