19125

Muziektheater

Orkater | Ada Ozdogan

The Imposter

Koop tickets
  • vr 06-02
    20:00
    Theaterzaal
    € 21,50

In The Imposter bevindt de beroemde filmregisseur Donna zich in de rechtszaal, aangeklaagd voor autoritair gedrag en een toxische werkomgeving. Wat volgt is een spannende strijd tussen kunst en waarheid, waarin film en realiteit in elkaar overlopen. 

Filmregisseur Donna wordt beschuldigd van autoritair gedrag en het creëren van een toxische werkomgeving. De acteurs die haar aanklagen, grijpen de rechtszaak aan om hun kant van het verhaal te vertellen. Donna kiest ervoor om camera’s toe te laten in de rechtszaal: ze heeft geen geheimen. Al snel rijst de vraag: kijkt de rechter hier naar een rechtszaak of is ze onderdeel van het maakproces van Donna’s nieuwste film? ‘The Imposter’ is een zoektocht naar waarheid, voortgestuwd door koorarrangementen en elektronische soundscapes, gecomponeerd door het muzikale fenomeen Naaz.

Over de makers
De makers van The Imposter zijn geselecteerd voor Orkater/De Nieuwkomers, een platform van Orkater dat jonge, veelbelovende makers de kans biedt om hun werk verder te ontwikkelen. 

Na afloop staat er een drankje voor je klaar klaar.

Regie Ada Ozdogan
Tekst iona&rineke (Iona Daniel en Rineke Roosenboom)
Compositie Naaz
Spel en muziek Rosa van Leeuwen, Imke Smit, Jip van den Dool, Ziggy Knel
Kostuums Lotte Goos
Decor Janne Sterke

Ook interessant voor jou

Club Gewalt
do 20-11

Club Gewalt

ROF DAAIMUND
do 22-01

ROF DAAIMUND

Theater Rotterdam / Nastaran Razawi
za 07-02

Theater Rotterdam / Nastaran Razawi