Zomer in MIMIK
Tijdens deze heerlijke zomerdagen kun je ook bij MIMIK weer genieten van een mooi zomerprogramma dit jaar!
In juli en augustus zijn er volop activiteiten en films te zien voor jong en oud.

Tijdens deze heerlijke zomerdagen kun je ook bij MIMIK weer genieten van een mooi zomerprogramma dit jaar!
In juli en augustus zijn er volop activiteiten en films te zien voor jong en oud.

In je mooiste pyjama ontbijten en naar de film. Dat is nog eens chill in de vakantie! Wij zorgen voor een lekker ontbijt en daarna kun je lekker uitbuiken in de filmzaal. Deze keer kun je kiezen uit de films: Dikkie Dik en de verdwenen knuffel (3+) en Rally - van Parijs naar de Piramides (5+). Het ontbijt staat om 8:30 uur klaar, daarna start de film!
De grote knutseltafel staat voor iedereen klaar die wil knutselen en kleuren!

Dikkie Dik ontdekt tot zijn grote schrik dat Beer, zijn allerliefste knuffel, plotseling verdwenen is. Gelukkig komt Dikkie Diks vriendinnetje Poes Muis te hulp, want zonder Beer kan hij niet slapen.
Een briljante uitvinder en zijn twee vrienden bewijzen zich in een gevaarlijke rally van Parijs naar Egypte, waar hun vriendschap, doorzettingsvermogen en thuis op het spel staan tijdens een avontuurlijke race vol uitdagingen.
Abeltje, net van school gehaald, wordt liftboy bij warenhuis Knots. Door een verboden knop vliegt hij met drie anderen de wereld over, belandt in New York en raakt verwikkeld in een revolutie in Perugona.
Melissa krijgt een rol in een videoclip, maar haar onzekerheid groeit. Ze gebruikt pillen om beter te dansen en raakt steeds verder in de problemen. Haar vrienden zien het misgaan en weten niet hoe ze haar kunnen helpen.

Ze waren wel te zien op prominente festivals in binnen- en buitenland, maar bereikten niet de Nederlandse filmtheaters. Ten onrechte, meent Eye Filmmuseum, dat ook dit jaar een bijzondere selectie films van de internationale festivals naar Nederland haalt. Let op, iedere film is slechts één week te zien!
Jacques Tati blijft een van de meest speelse en vernieuwende stemmen uit de filmgeschiedenis. Zijn films vol stille humor, precieze timing en liefdevolle observaties tonen hoe moderniteit zowel verwondering als chaos brengt. Dankzij nieuwe 4K-restauraties schitteren zijn klassiekers nu in ongekende helderheid en komt zijn oog voor detail volledig tot zijn recht.
Filmliefde kent geen grenzen. Daarom kan je in juli en augustus onbeperkt met je Cinevillepas naar de film in álle Cineville-landen: Nederland, België, Duitsland, Zweden en Oostenrijk.